Ajánld fel adód 1%-át! Adószám: 18524899-1-19.​
Az intézményben nevelkedő gyermekek újra szerető nevelőszülői családokban élhessenek.
Felajánlom
Rendelkezz az adód 1%-ról! Adószám: 18524899-1-19.​
A befolyt összeget nevelőszülők toborzására és képzésére fogjuk fordítani.
Felajánlom
Az egyesület célja,
hogy a hátrányos helyzetű gyermekeknek, azok közül is elsősorban a Gyermekvédelmi gondozásba, illetve nevelőszülőkhöz kihelyezett gyermekek testi- lelki fejlődését elősegítse. Adószám: 18524899-1-19.​
Tovább olvasom

Rendelkezz az adód 1%-ról és kérlek ajánld fel a ME-SE-nek.

A befolyt összeget nevelőszülők toborzására és képzésére fogjuk
fordítani.
Jelenleg 12.000 gyermek vár arra, hogy családi körülmények között
nevelkedjen és ne az intézmények falai között. 2019-es célunk 100
nevelőszülő felkészítése. Ha a költségek engedik, több nevelőszülőt
is fel tudunk készíteni, hiszen megközelítőleg 4-6000 nevelőszülőre
van szükség. Egy nevelőszülő felkutatása és képzése 150.000 Ft
költséggel jár.

Most az 1%-kal ehhez az összeghez járulsz hozzá

Adószám: 18524899-1-19.

Neked egy kattintás, Nekik az élet!

Ajánld fel nekünk az adód 1%-át.
adakozz

Hogyan küldhetem el az adóhatóságnak a rendelkező nyilatkozatot?

Az adóbevallás részeként.
-vagy-
Az adóbevallástól függetlenül önállóan lezárt, adóazonosító jellel, névvel ellátott borítékban postai úton.

Elektronikusan, az ügyfélkapun keresztül.

Személyesen a NAV ügyfélszolgálatán.

Munkáltatói adómegállapítás esetén lezárt, adóazonosító jellel és névvel ellátott borítékban adja át a munkáltatónak a kinyomtatott nyilatkozatot.

Beküldési és leadási határidő: 2019. május 20.

Letölthető rendelkező nyilatkozat - adó 1%-ról

Komoly érdeklődés mellett zajlott a nevelőszülői képzés decemberben

Nagy boldogságunkra őszi nevelőszülő toborzásunk komoly eredménnyel zárult, aminek eredményeképpen 300-nál többen jelentkeztek, és közülük 11-en váltak nevelőszülővé. Talán az érzelmekre ható, megrázó filmünk, talán a sok, egymást bíztató, jó példákkal élen járó nevelőszülők által megosztott tapasztalatok miatt, de kiemelkedően sokan jelentkeztek a nevelt gyermekekkel való foglalkozásra. Nevelőszülő-tanácsadóink, akik korábban más gyermek alapítványnál, gyermek egyesületnél, közhasznú szervezetnél, művészeti vagy sport egyesületnél dolgoztak, 3 napos felkészítő tréninget tartottak a jelentkezők számára, akik később vizsgát is tettek a tananyagból. Nevelőszülő toborzó akcióink 2019-ben is folytatódnak, reméljük ha lehet még a tavalyinál is nagyobb sikerrel!

Az egyesület tevékenysége

Az egyesület szervezett formában, tömegsportolásra alkalmas tereket kíván teremteni, illetve lehetőséget biztosít a versenysport iránt érdeklődőknek.
Biztosítja a nevezési díjakat, illetve szakemberekkel segíti a felkészülést. Az egyesület együtt kíván működni más sportegyesületekkel is, mivel a gyermekek területileg nem egy régióban nevelkednek, illetve neveltetésük alatt, több alkalommal is változhat lakhelyük.
Az egyesület szoros együttműködésre törekszik a Magyar Karate Szövetséggel, a Magyar Atlétikai Szövetséggel, a Magyar Labdarúgó Szövetséggel és más tömegsport egyesületekkel.
A Művészeti tevékenység, mint kiegészítő tevékenység, elkülönült költségvetésből, és elsősorban a Sport tevékenység megfelelő dokumentálása érdekében történik. Ilyen a Sport Egyesület közösségi média felületeinek kezelése, a Sport Eseményekről készülő, festmények, képek, videótartalmak előállítása. A művészeteken keresztül önkifejezési lehetőséget biztosítson. Úgymint fotózás, filmkészítés, írás, rajz, festés.